Лікар радить, консультує, інформує

Попович Ольга Олександрівна - медсестра нашого садка.

Мої рекомендації щодо зимової вітамінізації дитячого організму

З першими холодами пізньої осені і до початку весни багато хто з нас хворіють застудами . Віруси то й справа « липнуть » до людини і проникають всередину його організму. З чим це пов’язано? Невже в літній час віруси зникають , а вже восени і взимку звідкись приходять? Звичайно ж , ні! Просто вся справа в тому , що в літній час наш організм сильніше захищений імунною системою , ніж в холодну пору.

Особливо зимові застуди часто зустрічаються у дітей. У дитячому організмі імунна система ще не до кінця сформована, і тому не в змозі дати сильний відсіч інфекції. А в період гострої вітамінної нестачі проблема ще більше посилюється . До того ж , діти ходять в школу або дитячий садок . А це додаткова загроза його здоров’ю. Адже в загальноосвітніх установах ймовірність підхопити вірус підвищується у кілька разів.

На допомогу імунітету

Також у підвищенні захисних властивостей організму важливу роль грають вітаміни. Коли мова йде про дітей , то дане питання стає більш актуальним , оскільки дитячий організм, що росте потребує цих біологічно активних речовинах найбільше.

Вітамінами багаті і морепродукти , а також заморські фрукти ( цитрусові , гранат , ківі ) , які доступні нам цілий рік.

Додаткова міра

Для імунного захисту дуже важливі вітаміни з антиоксидантними властивостями , наприклад вітамін А і С. Також необхідні вітаміни групи В , вітамін Д і фолієва кислота. При виборі вітамінно -мінерального комплексу для своєї дитини читайте наявністю вищезазначених речовин комплексі. А також переконайтеся в тому , що даний препарат призначений саме для дітей. Як приклад можна назвати Юнівіт , що містить в собі ряд вітамінів і мінералів , необхідних для повноцінного розвитку і зростання дитини віком з 4 до 14 років.